Facebook Autostyl Janko

právě v prodeji

Nová škoda octavia FaceliftŠkoda Octavia II Facelift


Nová Roomster


Škoda Roomster


Nová Fabia


Škoda Fabia


Nová škoda octavia


Škoda Octavia II

novinky

Lemy blatníků - černý desén - sedan/combi

(Škoda Octavia II)

Auto tuning: Lemy blatníků - černý desén - sedan/combi
číslo: 01 158.91materiál: ABS
povrch: desén
jednotka: sada
cena: 2300.00 Kč
montážní návod: stáhnout
Tyto lemy blatníků pro auto Škoda Octavia II změní zcela tuning auta.

Zodpovězené dotazy k tomuto produktu

27.02.2020

DOTAZ: Prosím, lze dodat samostatně lemy předních blatníků - část blíže nárazníku (2 kusy) pro Octavia Combi Tour koupená 2012 ? Děkuji za odpověď předem. S pozdravem Prachař.

ODPOVĚĎ: Dobrý den, ano lze dokoupit zvlášť. Podle obrázku prosím vyznačit o který díl se přesně jedná. S pozdravem Janková P.

Lemy blatníků - černý desén - sedan
27.04.2017

DOTAZ: Hello! I want to buy from you two sets of linings for the arches 01 160.91 and 01 158.91, how much does it cost with delivery to Russia? What payment do you accept?

ODPOVĚĎ: Dobrý den, platba předem na účet.

Lemy blatníků
30.03.2016

DOTAZ: Dobrý den, tyto lemy již mám na autě namontované. Jeden se mi poškodil, chci se tímto zeptat jestli jde objednat, pouze jeden díl a to pravý přední. Děkuji za odpověď

ODPOVĚĎ: Dobrý den, lze objednat samostatně, napište prosím o jaký díl se jedná. Pravý přední na autě nebo nárazníku. S pozdravem Janková P.

lemy
10.02.2015

DOTAZ: Dobrý den jdou přes(na ně) lemy namontovat originál zástěrky blatníků?Mám je na Octavii vpředu i vzadu a nerad bych je na ukor toho už nepoužíval.Díry na zástěrky bych případně převrtal,ale jde mi o to,jestli by moc nevyčnívali ven?

ODPOVĚĎ: Dobrý den, lemy kopírují tvar blatníků, jsou cca 2 mm silné + 1 mm oboustranné samolepicí pásky. Jestli Vám zástěrky dovolí montáž o tuto sílu, neměl by být problém s jejich uchycením. S pozdravem Janko J.

22.10.2012

DOTAZ: Dobrý den, chtěl bych se zeptat.. Tyto lemy blatníků máte i pro škodu fabii II, neměli byste je však i v provedení pro škodu fabii I (combi)? Mnokráte děkuji za odpověĎ

ODPOVĚĎ: Dobrý den, lemy pro Fábii I combi najdete pod číslem 01 03191. S pozdravem Janková P.

Lemy blatníků
11.06.2012

DOTAZ: Prosim vas,jak se uchycuji tyto lemy a jdou i pres narazniky jak jeto na fotu,diky za odpoved

ODPOVĚĎ: Dobrý den, tyto lemy se uchycují na oboustrannou lepicí pásku. Jdou přes nárazníky tak. jak jsou vyfoceny. S pozdravem Janková P.

Copyright 2000-2024 AutoStyl Janko | designed and programmed by InternetWebdesign
Partneři: Antiradary | Autoservis a pneuservis Liberec | Motorkáři, srdcem i rozumem | Pneumatiky | Autopůjčovna | zvedák na auto
[CNW:Counter]